Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fundacjp/domains/fundacjapromyknadziei.pl/public_html/system/libraries/db.php on line 34
Fundacja Promyk Nadziei Częstochowa - jeden procent - 1%

Pomagamy najmłodszym

i najbardziej POTRZEBUJĄCYM

PRZYŁĄCZ SIĘ

Fundację "Promyk Nadziei" ustanowiono w dniu 17.02.2004r.
Celem działania Fundacji jest niesienie pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i losowych, dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Niesienie pomocy szpitalom, placówkom medycznym, specjalizującym się w ratowaniu i leczeniu dzieci, udzielanie pomocy materialnej rodzicom i opiekunom w/w dzieci.

Biuro Fundacji "Promyk Nadziei" Częstochowa ul. Marsowa 6.
Dostępne także dla osób niepełnosprawnych.
Wpis pod nr. 0000208927 do KRS-u uzysała w dniu 14.06.2004r.
W urzędzie statystycznym uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego.

Dnia 08.09.2005r. wpisano do ewidencji Ministra Sprawiedliwości, umożliwiło to pozyskanie,
dodatkowych wpłąt z tytułu zasądzonych świadczeń od oskarżonych w Sądach Rejonowych.
W okreśie sprawozdawczym w skład Zarządu Fundacji,
wchodzą osoby powołanie uchwałą nr 173/14:

Fundacja „PROMYK-NADZIEI” pomogła i wsparła następujące osoby

Sprawozdania Zarządu: